Koszyk jest pusty
Twoje konto
Login
Hasło
Zapamiętaj

Przypomnij hasło
Rejestracja
Podaj twój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach

Twój adres e-mail

Prywatność

Szukane słowo
Kategoria
Podkategoria:
Producent:

Gotowanie, smażenie, pieczenie to tylko trzy z wielu czynności, jakie wykonuje się w lokalach gastronomicznych w zakresie obróbki termicznej produktów. Każda placówka cechuje się nieco innym profilem żywieniowym, serwując dania z kuchni ogólnej, regionalnej, międzynarodowej, wegetariańskiej czy specjalizując się w jednym asortymencie, jak naleśnikarnie lub pierogarnie. Wszystkie placówki bez względu na rodzaj przygotowywanych dań wymagają odpowiedniego wyposażenia przeznaczonego do obróbki termicznej. Rozwiń

Podstawę stanowią urządzenia grzewcze o zastosowaniu ogólnym. Zaliczają się do nich nowoczesne kuchnie gazowe i elektryczne, a także specjalistyczne ciągi kuchenne, przystosowane do konkretnego asortymentu gastronomicznego. Ciągi te można dowolnie zestawiać z wielu różnych urządzeń zaprojektowanych tak, aby były wobec siebie kompatybilne.  Z uwagi na ogromne zróżnicowanie profili żywieniowych pojedyncze urządzenia grzewcze są dostępne w wielu odmianach, przystosowanych do przygotowania konkretnego dania. 

W szerokiej gamie produktów znalazły się specjalistyczne patelnie do naleśników, gofrownice, frytkownice, podgrzewacze do parówek czy tostery. Bogaty asortyment stanowią też urządzenia przeznaczone do podgrzewania oraz utrzymywania potraw w odpowiedniej temperaturze. Zaliczają się do nich bemary, płyty i tace grzewcze a także wszelkiego typu szafy do podgrzewania naczyń. Każdy z takich elementów wyposażenia może być wykorzystany samodzielnie, albo wchodzić w skład kompletnej linii kuchennej, zaplanowanej z myślą o konkretnym pomieszczeniu i profilu placówki.

Produktów: 0
Przepraszamy ale w tej grupie nie ma obecnie produktów.

wróć
Zainteresowała Cię nasza oferta?   Poleć stronę znajomemu
007 Gastro
Mapa strony
Copyright © 2013 007 Gastro
Wykonanie: Website |