Koszyk jest pusty
Twoje konto
Login
Hasło
Zapamiętaj

Przypomnij hasło
Rejestracja
Podaj twój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach

Twój adres e-mail

Prywatność

Szukane słowo
Kategoria
Podkategoria:
Producent:

Nowoczesne kuchnie w placówkach gastronomicznych to nie tylko konieczność wyposażenia w odpowiednie urządzenia do termicznej obróbki, konserwacji czy przechowywania żywności, ale w równie ważne akcesoria. Zaliczają się do nich między innymi garnki gastronomiczne, bez których przygotowywanie potraw nie byłoby możliwe. Naczynia te spełniają najwyższe współczesne standardy, dzięki którym nie tylko gotowanie jest szybsze, ale również zdrowsze i bardziej ekonomiczne.   Rozwiń

Nowoczesne garnki gastronomiczne wykonane są ze stali nierdzewnej, odpornej na wszelkie związki zawarte w produktach żywnościowych. Przygotowywana w nich potrawa nie wchodzi w reakcję z metalem, nie zmienia smaku, nie wchłania cząsteczek metalu, a samo naczynie nie ulega zmianie przez wiele lat. Garnki nie ustępują także pod względem estetycznym, bowiem wykonane z trwałej satynowanej stali trudno ulegają wgnieceniom i uszkodzeniom prezentując nienaganny wygląd.

Gotowanie w nowoczesnych naczyniach jest o wiele szybsze i pozwala przez dłuższy czas utrzymać temperaturę potrawy. Takie efekty zapewnia specjalnie skonstruowane dno charakteryzujące się dobrym przewodnictwem ciepła. Szybsze nagrzewanie i dłuższy czas studzenia pozwalają na oszczędność czasu i energii, ponieważ przygotowanie potrawy znacznie wymaga mniej czasu.

Garnki gastronomiczne wyposażone są w praktyczne, doskonale dopasowane pokrywy oraz uchwyty niepodatne na nagrzewanie gwarantując wysoki komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest zróżnicowana pojemność i średnica dna, pozwalające na dopasowanie naczyń do profilu konkretnej kuchni.

Produktów: 0
Przepraszamy ale w tej grupie nie ma obecnie produktów.

wróć
Zainteresowała Cię nasza oferta?   Poleć stronę znajomemu
007 Gastro
Mapa strony
Copyright © 2013 007 Gastro
Wykonanie: Website |