Koszyk jest pusty
Twoje konto
Login
Hasło
Zapamiętaj

Przypomnij hasło
Rejestracja
Podaj twój adres e-mail jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach

Twój adres e-mail

Prywatność

Szukane słowo
Kategoria
Podkategoria:
Producent:

Chłodzenie i zamrażanie produktów to czynność pozwalająca na ich dłuższe przechowywanie oraz zabezpieczanie przed zepsuciem. Urządzenia chłodnicze w szerokim zakresie są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni w zbiorowym żywieniu, nie tylko pozwalając na zabezpieczanie potraw gotowych, ale na przygotowywanie niezbędnej rezerwy produktowej, potrzebnej do zapewnienia ciągłości pracy placówki. Rozwiń

Chłodzenie w gastronomii wykorzystywane jest na wiele sposobów, dlatego również oferowane urządzenia chłodnicze dzielą się na kilka kategorii. W tradycyjnych restauracjach, kuchniach szkolnych, szpitalnych czy zakładowych niezbędne są zamrażarki umożliwiające głębokie zamrażanie produktów przeznaczonych do długiego przechowywania. Urządzenia te są dostępne zarówno w postaci szaf mroźniczych z szufladami, półkami, jak i w formie skrzyń z wewnętrzną komorą i przystosowanymi do niej koszami. Zamrażarki pozwalają na uzyskanie niskich temperatur, przez wiele miesięcy chroniąc produkty przed rozwojem drobnoustrojów. Gastronomiczne urządzenia chłodnicze to również wszelkiego typu chłodziarki dostępne w wielu wersjach zależnie od ich przeznaczenia. Grupa tych urządzeń obejmuje wyspecjalizowane chłodziarki do przechowywania butelek, próbek żywności, a także witryny ekspozycyjne z przeszklonymi drzwiami i wiele innych propozycji. 

W gastronomii ogromne znaczenie ma też możliwość chłodzenia szokowego, czyli szybkiego obniżania temperatury potraw w ich dużym zakresie. Schładzarki szokowe, a także stoły chłodnicze, wytwornice lodu czy witryny to urządzenia przeznaczone do specjalistycznych placówek.

Produktów: 0
Przepraszamy ale w tej grupie nie ma obecnie produktów.

wróć
Zainteresowała Cię nasza oferta?   Poleć stronę znajomemu
007 Gastro
Mapa strony
Copyright © 2013 007 Gastro
Wykonanie: Website |